Surowiec
Nasze meble powstają jedynie z najlepszych gatunkowo tarcic szlachetnych odmian drzew.

Materiał z którego powstają nasze meble pozyskiwany jest z renomowanych niemieckich i francuskich siedlisk, które gwarantują najwyższą jakość materiału ...
Wystrój domu jest zwierciadłem naszego wnętrza.
Stylowe, sporządzone z najwyższą precyzją i dbałością o detale meble DIVA, mówią o osobowości i wyszukanych gustach mieszkańców. Solidne - wykonane z najszlachetniejszych gatunków litego drewna, przekazywane są z pokolenia na pokolenie, wpisując się w dzieje rodów. Przywołują fragmenty wspomnień z dzieciństwa, obrazy bliskich osób, stając się integralną częścią rodzinnej tożsamości.
Uczyniliśmy z rzemiosła stolarskiego sztukę. Dzięki temu każdy element kolekcji DIVA staje się prawdziwym arcydziełem. Wysmakowane wzornictwo, ponadczasowy design oraz trwałość materiałów sprawiają, że nasze meble tworzą międzypokoleniowy pomost pomiędzy przeszłością, a teraźniejszością.
28 maja 2008 roku rozstrzygnięto konturs Diament Meblarstwa portalu meble.pl. Diva za swoją wysoką jakość dostała nagrodę!
W Konkursie organizowanym przez portal meble.pl otrzymaliśmy nagrodę DIAMENT MEBLARSTWA w kategorii ZESTAW MEBLI ŁAZIENKOWYCH.
Nagrodę otrzymał nasz zestaw WOOD.
ul. Kroczki 3, 39-120 Sędziszów Młp., Tel.: 17 221 60 75, Tel.kom.: 0 663 63 00 11, e-mail: biuro@divameble.pl